השתלמויות מורים

 מורי החינוך הטכנולוגי משתלמים בתעשייה

 

במסגרת התוכנית לשלוב תלמידי החינוך הטכנולוגי בשילוב והתנסות מעשית בתעשייה, אנו מזמינים אתכם, המורים המובילים המשתתפים בתוכנית, המלמדים במגמות הטכנולוגיות השונות המאושרות על ידי הפיקוח במינהל תקשוב טכנולוגיה ומערכות מידע שתלמידיהם נוטלים חלק בתכנית, לקחת חלק בהשתלמות ייחודית בה תחשפו לתעשייה המתקדמת, לטכנולוגיות מתקדמות, למידע העדכני ולחידושים העומדים בחזית התעשייה בהתאם למגמות הלימוד אותן אתם מובילים.

ההשתלמות הינה פורצת דרך, המפגישה את המורים עם מיטב החידושים הטכנולוגיים בתחום הדעת אותו הם מלמדים ומאפשרת להם להתנסות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.
המורים המשתתפים בהשתלמות יזכו לחוות בעצמם את החידושים הטכנולוגיים בתחום הדעת אותם הם מלמדים.
כוונתנו היא לאפשר לכלל המורים בחינוך הטכנולוגי הנוטלים חלק בתכנית "שילוב תלמידים בתעשייה", להשתתף בהשתלמות זו ובהשתלמות דומה שתפתח בשנים הקרובות על מנת להבטיח כי כל בתי הספר הנוטלים חלק בתכנית מאפשרים לצוות ההוראה בבית ספרם לעבור את התהליך יחד עם התלמידים.

מטרת ההשתלמות הינה להגדיל את האפקטיביות של התכנית "שילוב תלמידים בתעשייה" ולבנות גשר דו כיווני של העברת ידע מבית הספר אל התעשייה וחזרה להעצמת הידע שירכוש התלמיד.
כמו כן, לחזק את הקשר ביניכם ,המורים המובילים את החינוך הטכנולוגי , לתעשייה הישראלית העכשווית. תלמידיכם מגיעים לתעשייה ולארגונים, לימי התנסות במהלך השנה וחשוב שגם אתם תחשפו לתהליך שהם עוברים.

תוכנית ההשתלמות תשלב מרכיב של סיורים, הרצאות והתנסות מעשית, תעשיר אתכם בידע ובמיומנויות בתחומי דעת מגוונים, לקראת אתגרי המחר.

תוכנית ההשתלמות הנה בת 30 שעות, מוכרת לגמול השתלמות במסגרת שנת שבתון או השתלמות במהלך שנת הלימודים .

ההשתלמות, תתקיים בימי שלישי החל מהשעה 13:30, סה"כ כ- 6 מפגשים במפעלי תעשיה ברחבי הארץ, כך שבמידת האפשר המורים ישתלמו באזורים הקרובים ככל האפשר למקום מגוריכם. המפגש הפותח את ההשתלמות יערך בחודש נובמבר.

אנו מזמינים אתכם המורים המובילים את החינוך הטכנולוגי , להצטרף לתוכנית ההכשרה הייחודית, אשר תעשיר אתכם ותעניק לכם ידע וכלים נוספים.

ההרשמה מתבצעת דרך טופס אינטרנטי. לפתיחת הטופס יש ללחוץ על הלינק:


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdV6T9Lw12AZaM7Job6jvK_MzctWYFTI650jQroocjikD8VKw/viewform

 

<חזור